Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

В цьому розділі розміщуються повідомлення та новини Рідної Віри, висвітлення важливих подій в Україні.

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Войтан » 04 березня 2009, 17:08

3. Стає зрозумілим звідки взявся той покруч "Слов`янської Віри". Покруч, бо не було такої Віри (як не було і ""Рідної"). Православна - без сумніву, була, Руська - була, однозначно! (ще тривалий час по тому казали: "він Грецької Віри" чи "вони Латинської Віри"). А ні "Слов`янською", а ні "Рідною", ні "Українською", ні, тим більше, "РУН" вона не називалась, хоча була і першою, і другою, і ще десятки означників можна знайти. Я розумію, є потреби поточного моменту, коли доцільно вжити той чи інший з них, проте АЖ НІЯК НЕ РОЗУМІЮ - що ж, В ДАНОМУ випадку, примушує Вас, пане Богдане, замість "Руської Віри", 'фІговим листком' сором`язливо вішати оте "Слов`янської"? ЩО - загравання Ваших Провідників з росіянами? Острах образити росіян? ...чи українців? 4. "відичної людини" - це як? 5. "Родове Вогнище - духовний оплот православного народу". Йдеться про РВ РПВ? Якого саме народу? Чи весь "православний народ" визнає РВ РПВ своїм оплотом?
Войтан
 
Повідомлення: 4
З нами з: 04 березня 2009, 14:52

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Войтан » 04 березня 2009, 17:53

Пане Богдане, поясніть, будь ласка, декілька моментів: 1."Рідна Віра. Наші духовні джерела." це книга "Родная Вера. Источник счастья.", але на українській мові" Треба розуміти, "наші" - це московські духовні джерела (оскільки переклад російської ! книжки), подані для українців? Відтак, "наш Духовний спадок" та "майбуття нашого народу" або стосується російського народу і рекламує її росіянин (що ж, завжди вважав за корисне ознайомитись з духовними набутками інших народів), або Ви, пане Богдане (вочевидь слідом за Вашими Духовними Провідниками), вважаєте, що московини-росіяни і русини-українці - це один народ (тоді навіщо перекладати книжку "малоросійськім діалектом" "великого і могучего"?) 2. Тоді все стає на свої місця: якщо московські "духовні джерела" нав`язати українцям, як їхні, рідні, то для Московії - це дійсно буде "Источник Счастья"
Войтан
 
Повідомлення: 4
З нами з: 04 березня 2009, 14:52

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Богдан Сиверів » 05 березня 2009, 22:33

Все саме так як ви і сказали, шановний, продались...
От і вам пробуємо продати, а ви все розкусили... капець...

Крім того, що не було колись ні "рідної", ні "слов'янської", ні "православної"... треба додати, що не було ще й автомобілів, комп'ютерів, ба України не було (була Русь, та й та лише з ІХ ст.)... а до того виходить, що й не було нас...

Вам шановний знавцю минувщини, рекомендую, почитати Літопис Руський... ні, я ліпше зацитую, бо ви ще сплутаєте джерела... як оно в своєму повідомленні плутаєте святе з грішним...

В літо 6390: "І були в нього словени, і варяги, й інші, що прозвалися руссю."

Бач і словени, і варяги прозвалися руссю... от негідник Олег, видно і він підпав під впилв керівників РВ РПВ, взяв тай поєднав два народи і прозвав їх руссю... але... варяги ж не москалі... а словенів взагалі немає... це керівники РВ РПВ вигадали, щоб прислужитися... тим... москалям...

Але вивчаємо літопис далі...

"Бо се тільки слов’янський народ на Русі: поляни, деревляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверяни, бужани,— бо сидять вони по [ріці] Бугу,— а потім же волиняни. А се — інші народи, які данину дають Русі: чудь, весь, меря, мурома, черемиси, мордва, перм, печера, ям, литва, зимигола, корсь, нарова, ліб. Ці мають свою мову"...

Бач і тут керівники РВ РПВ постарались... взяли вигадали якийсь Слов'янський народ... який літописець щей відрізняє від усіх інших, які "мають своб мову"...

У літо 6406: "Був же один народ слов’янський..."
"А слов’янський народ і руський — один; од варягів бо прозвалися вони руссю, а спершу були слов’янами; хоча вони й полянами звалися, але мова [в них] слов’янська була. Полянами ж вони прозвалися тому, що в полі сиділи, а мова в них була одна — слов’янська."

Ну же ж ті керівники РВ РПВ... от понавигадували...

Що ж то виходить, народ слов'янський є, мова слов'янська є... а віри у цього немає... чи вона має бути саме Руською?
Авжеж може, так теж можна звати Віру Предків. Але говрити, що Слов'янської Віри немає, це повне безглуздя.

Поясніть чим Перун руський, різниться від польського чи сербського... це різні Боги?
Богдан Сиверів
 
Повідомлення: 10
З нами з: 18 січня 2009, 14:50

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Войтан » 06 березня 2009, 08:14

В такому контексті, згоден. 1:0 на Вашу користь. А що ж по іншим пунктам?
Войтан
 
Повідомлення: 4
З нами з: 04 березня 2009, 14:52

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Войтан » 06 березня 2009, 08:21

6. "Чистота роду - запорука нашої перемоги" Добре їм, "чистокровним, спадковим волхвам" в "-надцятому" коліні, понаписують тепер про чистоту роду і раси. А чи Вони поцікавились, перед тим, як сюди зі Сварги по 10 віках відпочинку (чи перед тим, як писати), хто тут у ці часи клав голови і душі за матінку-неньку Русь-Україну Чистокровні? Породисті? Відслідковували "іззвідтам" - під Крутами хлопці усі чистокровні були? чи волхви не помітили, бо в цей час "відійською" грою чатурангою пробавлялися?А якщо я на 1/16 єврей, то що, шановні волхви заборонять мені Україну любити чи Руських Богів славити? І як бути з Д.Нечаєм, М.Кривоносом, В.Липинским, Д.Донцовим, Василем Вишиваним та багатьма ін.? п.Богдане, а Ви впевнені, що "чистого" роду і завтра Ваші волхви не оголосять Вас ворогом, раптом виявивши, що десь там "не зовсім чистого"? Проте, книжку мабуть-таки замовлю - дуже вже хочется дізнатися що ж це за "благодать" така - "терпимість", яка вища навіть за любов і справедливість ...чи не до Українців бува?..
Войтан
 
Повідомлення: 4
З нами з: 04 березня 2009, 14:52

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Богдан Сиверів » 06 березня 2009, 14:51

Ти ба, ви ще й здатні на адекватність... я думав справа безнадійна.

Таких винувачень я ще не чув, чесне слово. Як правило від вашої братії винувачення йдуть у протилежному, що ми Русинам в предків негрів та китайців записуємо, бо бач визнаємо Колород душ. Думаю, вам треба спочатку добре перечитати книги, а вже потім грунтовно говрити, бо здається зараз ви "чули дзвін та не знаєте де він".

Те, що людина народжується на чверть чи на половину жидом, чи поляком - це його особиста Карма, за це людину не судять, вона сама обрала свою долю. Ми Слов'яни, а не нацисти, расових передсудів немаеємо.
Суть ідеї про чистоту породи не в тому аби ненавидіти інших, а збагнути, що усі ми під сонцем гідні щасливого життя; що саме чиста порода дає високі плоди духовного злету (якщо вам цікаво, то ось тут на медичному сайті описані наслідки міжрасового зміщання: http://medic.oke.ru/people/missed/smeshannie-braki.php).
Що таке раса? Чомусь українські націоналісти, як і їхні російські коллєги, напрочуд дивно плутають расу (кровно-духовну спільноту) з нацією (політичним утворенням). Тому Д.Нечай, М.Кривоніс, В.Липинский, Д.Донцов, Василь Вишиваний були Білими Людьми і ніякої шкоди Русинам не несли, взагалі якось дивно в такому зрізі дивитись на історичних діячів. Хоча расові мутанти, досить часто показувлаи свою нездатність тверезо оцінювати пріоритети для свого народу, як от полковник Кочубей.
Взагалі, хочу вас заспокоїти, якщо кровного зімшання не відбувається з покоління в покоління, то уже в 4 коліні, ознак іншої раси у нашадків не буде помітно взагалі, а в 8 вони повністю зникнуть.
Тобто, якщо вашою прабабкою в 12 чи 14 ст. була туркеня чи татарка, вам нічого боятись... за ці віки в вас немає жодного геному монголоїдної чи передньоазійскьої раси. Європа расово однорідна, за виключенням півдня Італії та Іспанії (але тих хлопців в Україні ніколи не було).
З ким же ми зіштовхувались: авари (які згинули невідомо куди), мадьяри (з якими ми були родичами ще 8 тис. років тому), еліни (цілковиті індоєвропейці), половці (індоєвропейці), печеніги (можливо передньоазійці, але їхніх слідів немає в антропології Русинів), татари (вони ж волжські булгари, індоєвропейці), поляки (такі самі як ми, доречі самі близьк, разом з білорусами та росіянами, нам родичі, разом з ними ми носимо спільну R1a1 гаплогрупу у-хромосоми в молекулі ДНК, а от у сербів чи ховартів цієї гаплогруппи вже значно меньше), росіяни (точно такі самі, як і ми слов'яни, за виключенням поросійщених угро-фінських народностей, хоча й ті расово не відрізняються від індо-європейців).
Тому, я вас запевняю, Русини (яких ви кличете українцями), в расовому відношенні чистий народ, ба, більше того, разом з поляками, білорусами та росіянами є титульним представником R1a1 слов'нської гаплогрупи.

Тому, люди з чітким усвідомленням расової свідомості є тіт більшими Родолюбами (патріотами) ніж українські націоналісти, ми не відкидаємо з нашого минулого нічого, не перекреслюємо і не соромимося нічого, бо то є наше минуле, минуле нашого роду. Натомість націоналіст годен викреслити цілу низку епізодів нашого минулого, особлимо коли почує слово "Росія"... це як червона ганчірка, для бугая...
Богдан Сиверів
 
Повідомлення: 10
З нами з: 18 січня 2009, 14:50

Re: "Наші? духовні джерела"?

Повідомлення Доброслав » 16 березня 2009, 18:44

Напевно, з найкращих побуджень пан Богдан рекламує на сайті громади «Вінець Бога», книгу родини Куровських і іже з ними. Доречніше було б, звичайно, це робити на сайті РВ РПВ. Чи його вже не читають?
Майже впевнений, що пан Богдан є у невіданні деяких вчинків чільників „Родового Вогнища”, що мали місце в недавньому минулому, як то зрада Українським Національним Принципам, які, м’яко кажучи, недостойні рідновіра – зокрема, в питаннях переходу на вживання не Української, а російської мови у своїх славленнях на території України, перетворення РВ РПВ на комерційну родинну піраміду, яка почала заробляти на своїх же рідновірах та фактів неправедного відрахування (навіть без обговорення) незгідних із такою зрадою, що й стало причинами, які змусили вийти Вінницьку громаду зі складу РВ РПВ 2 роки тому.

І хоча неодноразово різні люди тривалий час звертають увагу керівництва РВ РПВ на це, стратегія організації є дивно (а може закономірно?) неухильною. Вірячи їхнім правильним деклараціям і вже майже не сподіваючись, що вони нарешті, зрозуміють що творять – нам боляче дивитись, що шлях декларований і явний дуже розходяться. Хоча ми до сих пір пам'ятаємо із вдячністю все те, що було праведне і добре зроблене очільниками РВ РПВ.
І дуже боляче бачити сьогодні постійно протилежне .

Що ж, подивимось, чи змінились підходи „Родового Вогнища” в питаннях принципових для Української Рідної Віри, Українського Народу і всіх слов'янських родів?


Пан Богдан Сиверів пише:
«вийшла з друку книга отця Богумира (Миколаїва Б.Д.) "Рідна Віра. Наші духовні джерела." Це книга "Родная Вера. Источник счастья." але на українській мові.»

Що ж, поздоровляю - змогли це перекласти на мову аборигенів України. Викликає щонайменше запитання, якщо не підозру – якою мовою думають автори книг, які виходять у РВ РПВ. Тобто – до якої раси вони належать і інтереси якого народу вони від нашого імені – імені рідновірів України – відстоюють?

Цитата (з http://observer.sd.org.ua/news.php?id=6764 ):
«…невиконання етнічної вірності є генетичним еквівалентом зради своїй дитині чи онуку»

Можливо, ось тут і криється одна з відгадок діяльності керівників (і послідовників) такого їхнього шляху?
На роздумування про це можуть навести багато дописів із Москви і Києва, наприклад, стаття
«Российские приоритеты для славянской Европы» http://dialogs.org.ua/project_ua_full.php?m_id=2520

Почитати дещо відносно того, як втілюються «Российские приоритеты» в Україні можна в:

«Мова і Раса – первинність питання» http://observer.sd.org.ua/news.php?id=14019

«Мова і війна» http://observer.sd.org.ua/news.php?id=1205 )

«Геноцид – етноцид – лінгвоцид»
http://vesna.org.ua/txt/radevynja/ukraine/index.html#Космополітизм%20(інтернаціоналізм)%20і%20проблема%20мови


Пан Богдан Сиверів пише:
В літо 6390: "І були в нього словени, і варяги, й інші, що прозвалися руссю."

Вирвана з контексту, ця цитата є мало інформативною. Придивимось до того, у кого були «словени, і варяги, й інші, що прозвалися руссю».

Відкриємо «ЛІТОПИС РУСЬКИЙ». Роки 852 – 912 (http://litopys.org.ua/litop/lit02.htm )
Там написано:
«сів Олег, князюючи, в Києві, і мовив Олег: «Хай буде се мати городам руським».
І були в нього словени, і варяги, й інші, що прозвалися руссю».


Тобто: у війську ОЛЕГА, Князя Київського, були «словени, і варяги, й інші, що прозвалися руссю». Це є простий перелік народностей, які служили у Олега, які (будьте уважні!) ПРОЗВАЛИСЬ (а не є насправді) русссю, які все-таки були на руській землі, жили і частково асимілювались руським народом. Це підтверджує опис тих, хто був у війську Олега: «Вирушив Олег [у похід], узявши багато своїх воїв – варягів, чудь, словен, мерю, весь, кривичів» (там же).

Пан Богдан Сиверів пише:
«Сей же Олег почав городи ставити і встановив данину словенам, і кривичам, і мерям. І встановив він варягам данину давати від Новгорода, – триста гривень на рік заради миру, – що до смерті Ярославової давали [новгородці] варягам».

Тобто встановив данину – словенам, і кривичам, і мерям – (тобто московитам, або відповідаючи на запитання «Кому належите?» – руським, або популярно «Чиї будете?» – «русскиє» у своєму загалі).

Пан Богдан Сиверів пише:
«це керівники РВ РПВ вигадали, щоб прислужитися... тим... москалям...»
!!!

Пан Богдан Сиверів пише:
"Бо се тільки слов’янський народ на Русі: поляни, деревляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверяни, бужани, – бо сидять вони по [ріці] Бугу, – а потім же волиняни. А се – інші народи, які данину дають Русі: чудь, весь, меря, мурома, черемиси, мордва, перм, печера, ям, литва, зимигола, корсь, нарова, ліб. Ці мають свою мову"..."

Тут чомусь п.Богдан не побачив – є перелік саме слов’янського народу:
«поляни, деревляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверяни, бужани, волиняни»,
і на відміну від слов`янського – перелік зовсім інших народів:
«чудь, весь, меря, мурома, черемиси, мордва, перм, печера, ям, литва, зимигола, корсь, нарова, ліб».
Останні народи частково з часом (уточнюю – в останні віки) прейняли, наскільки змогли, мову слов`янського народу – але суть (їх раса) не змінилася.


Пан Богдан Сиверів пише:
Бач і тут керівники РВ РПВ постарались... взяли вигадали якийсь Слов'янський народ... який літописець ще й відрізняє від усіх інших, які "мають свою мову"...

На основі поданої паном Богданом цитати так і є: постарались…

Привласнена (хоч і перекручена) назва нашого народу й країни «РУСЬ» Московією, хоч де в чому виконує свою задачу – «мімікрію» під слов`янізм (а те, що винищувалось все руське , первинно Українське на Україні – мова, народ, звичаї, обряди тощо – це інша сторона цієї самої політики).
Але слов'яни добре розуміють сутність цієї політики. Їх в московське ярмо під назвою «Русь» не заженеш. Тому і зброєю етноциду слов'ян є насадження нам «факту» про існування спільної колиски «слов’яно-арійської» – або більш замасковано це подається у терміні «слов`янського народу» (тобто «спільної колиски» «трьох братніх народів» – русского, білоруського та українського) на Русі (себто Московії). Інколи вимушено під тиском фактів про зародження Орійської Цивілізації на берегах Дніпра використовується дозовано термін «на Восточной Руси» (тобто на на окраїні того ж самого Московського царства-каганату).


Далі пан Богдан пише цитату відіравну від контексту:
«…літописець ще й відрізняє від усіх інших, які "мають свою мову"...» У літо 6406: "Був же один народ слов’янський..."

Ось текст повністю: «Був же один народ слов’янський: слов’яни, що сиділи по Дунаю і яких захопили угри, і морави, і чехи, і ляхи, і поляни, яких нині звуть русь».

Тобто подається перелік народів Руських:
    - слов’яни, що сиділи по Дунаю і яких захопили угри; морави; чехи; ляхи;
    - поляни, яких нині звуть русь
.
Ось цікаве останнє, що в Літописі подається: русь – це поляни.

І дуже важливий перелік народів не руських: «чудь, весь, меря, мурома, черемиси, мордва, перм, печера, ям, литва, зимигола, корсь, нарова, ліб» , які ні в якому разі не є Руссю.

Питання зараз не в тому, чому ж їхні нащадки так вперто винищували РУСЬ і все руське (це ясно), а в тому, чому тепер круто повернули в інший бік – привласнювати собі те, що їм не належить – Русь, слов`янство тощо.

І в Наступній цитаті пан Богдан це сам і подає:
«А слов’янський народ і руський – один…», тобто у переліку слов'янських народів, про які щойно писав є лише: «слов’яни, що сиділи по Дунаю і яких захопили угри, і морави, і чехи, і ляхи, і поляни, яких нині звуть русь».

Але ніде не написано, що чудь, мерь, мордва тощо є слов`янами.

Пан Богдан Сиверів пише:
«Ну же ж ті керівники РВ РПВ... от понавигадували...».

Тут цілком згоден з п.Богданом – дійсно понавигадували. Але на то є причини – хто платить, той замовляє музику, як кажуть.

Пан Богдан Сиверів пише:
«Що ж то виходить, народ слов'янський є, мова слов'янська є... а віри у цього немає... чи вона має бути саме Руською? Авжеж може, так теж можна звати Віру Предків. Але говорити, що Слов'янської Віри немає, це повне безглуздя».


«…Безглуздя», і це очевидно – СВІТОГЛЯД і розуміння ПРИЗНАЧЕННЯ і ШЛЯХу свого русинами-слов’янами обрізати до поняття «віри». Тому обрізаного Світогляду, який тримається тільки на Вірі - у слов'ян не було.

Пан Богдан Сиверів пише:
Радення Свароже
Чистота роду – запорука нашої перемоги
Наші діти то втілені Боги


Виникає питання, на які конче треба отримати відповіді на всім:
1) Чистота роду – в чому вимірюється (напр., в РВ РПВ)? В яких одиницях? Чи врховуються духовні параметри?
Як і чим краще запоручитись чистотою роду задля перемоги? І що розуміється під «нашої перемоги»? Ми вже маємо «нашу» Україну, яка потрохи стає «їхньою». Про яку перемогу йдеться?

Тобто:
- чистота якого роду мається на увазі? В іудаїзмі, напр., конкретно і чесно це визначається.
А в РВ РПВ робиться помісь слов'ян і зовсім відмінних від них (на 80% антропоморфно, лінгвіністично, психологічно тощо) інших родів під соусом «слов`янським» на московський стіл.
Які роди представляють, наприклад, чільники РВ РПВ і ті, які біля них управляють організацією?

Про пермогу у якій війні (бо перемога там лише може бути, де є війна, змагання) йдеться?
    - яка мета й цілі цієї війни?
    - хто є сторонами, що є територією та площиною цієї війни?
    - які засоби цієї війни ?

Може РВ РПВ якраз і зламує чистоту Роду? Давайте поміркуємо разом над цим…
Помислити варто й про види сучасної війни, роль релігії (духовності, псевдодуховності і бездуховності) у ній, про роль і суть споконвічного Світогляду Українського (Русинського, як спадкоємця Трипільського тощо) народу та його священної мови (прасанскриту і санскриту).

Ці і інші питання я не раз завдавав чільникам РВ РПВ, спочатку особисто,а врешті навіть письмово у листі, http://ridnavira.org/rpv_2008dob.html - я на який скоро вже як рік немає відповіді...


Пан Богдан Сиверів пише:
«Ти ба, ви ще й здатні на адекватність... я думав справа безнадійна».


А може цей опонент, пане Богдане, і є справжній Ваш вчитель і побратим?

На жаль, ця Ваша фраза, пане Богдане, говорить хіба що про духовну незрілість і навіть зарозумілість (якщо помиляюсь - буду радий).
Поясню: Вами "висловлений подив": «ви ще й здатні на адекватність…» має на меті справити на читача, який читає цей допис, враження, що опонент «не адекватний», тобто, у чомусь має прояви безнадійної психічної хвороби.
Цікаво, чи пан Богдан може надати список неадекватностей опонента? В іншому випадку – це є наклеп. І сприймається, як пряма образа учасників гутірки. Дійсно, «яблуко від яблуні недалеко падає».

Пан Богдан Сиверів пише:
«Таких звинувачень я ще не чув, чесне слово».

Кожне «звинувачення» – це допомога у вивіренні Правильного Шляху. Або воно хибне, або воно справедливе. Але в будь-якому випадку вартує роздумування над цим. Цікаво, які пан Богдан вже чув ще звинувачення? Можливо, ми всі допоможемо їх обговорити і вивірити для загального добра?

Пан Богдан Сиверів пише:
«Як правило, від вашої братії винувачення йдуть у протилежному, що ми Русинам в предків негрів та китайців записуємо, бо бач визнаємо Колород душ».


Дуже цікава позиція: ненароком Вами проЯВлена позиція-світогляд, який прояснює шлях РВ РПВ :
є братія Ваша, пане Богдане
(великих вчителів-гуру, які презентують себе представниками Творця та їхніх ПОСЛІДовників, яка відокремлює себе сама від народу)
- і всі інші.

Тобто, «духовних» провідників» - які поставили себе на постамент «спасителів» (за відповідну "мзду") і, відповідно, «бездуховних» – всіх інших, всього нашого народу.
Таких «крутих» Месій, як в РВ РПВ не знало ще людство – де там якомусь Будді, Магомету чи Христосу (останній скромно говорив тільки, що він син Божий - і то, коли дуже вже чіпялись).

Всі ми, Українці-Русини, згідно нашого світогляду – Онуки Дажбожі, і маємо свій, від часів Творення Землі, призначений Богом Щлях. Бо ж, у слов`ян носієм Духовності і Світла Творця був ВЕСЬ Народ.
І цей народ бажано шанувати.


Пан Богдан Сиверів пише:
«…що ми Русинам в предків негрів та китайців записуємо…»

Так і є. Записуєте, незважаючи на те, що нашій духовності не притаманне виводити себе з «…негрів та китайців» (а ви їх спитали, чи вони з цим згідні?). А також каміня, і комахи тощо предками записуються всупереч нашому Світогляду і писаним джерелам (хоча б «Велесовій Книзі»).

Пан Богдан Сиверів пише:
росіяни (точно такі самі, як і ми слов'яни, за виключенням поросійщених угро-фінських народностей, хоча й ті расово не відрізняються від індо-європейців).

Чи знає п.Богдан, що «росіяни», уточню – «московити», щоб стало дійсно «чітким усвідомленням расової свідомості» між нами, словянами і тим, хто мімікрає під нас (з допомогою РВ РПВ) – це на 80% НЕ СЛАВЯНСЬКА раса (пишуть навіть, що монголоїдно-африканська суміш)?

Тепер запитаємо себе знову - чому зараз майже всі книги РВ РПВ виходять на московській мові?
Це є усвідомленням СВОЄЇ (тобто своєї для тих, хто стоїть на вершині піраміди РВ РПВ) Раси?


Але обговорення цього вже має бути не на гілці "Новини", а іншій....

------------------

Цікаве для читання:

"Країна Моксель, або чому московитів почали називати кацапами"
http://observer.org.ua/news.php?id=10374

Владимир Белинский "СТРАНА МОКСЕЛЬ" http://ukrlife.org/main/evshan/moxel.htm

Андрій БІЛЕЦЬКИЙ "Позичена самобутність" http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8885

"Походження українців, росіян, білорусів та їхніх мов" http://izbornyk.org.ua/pivtorak/pivtorak.htm

"Возможен ли мордовский сепаратизм?" http://observer.sd.org.ua/rnews.php?id=722

"Неслов'янська Росія" http://observer.sd.org.ua/news.php?id=12069
Доброслав
 
Повідомлення: 22
З нами з: 30 грудня 2008, 23:49
Звідки: Львів. Громада Рідної Віри "Червона Русь".

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Богдан Сиверів » 17 березня 2009, 19:13

"Що ж, поздоровляю - змогли це перекласти на мову аборигенів України".

Почавши з малої брехні, віри вам ні в чому немає. Ви, нешановний, чудово знаєте, що ця книга писалась на мові українській, бо як ви, так і я, давали свої зауваження до книги. Її, отець Богумир, відправляв усім кого вважав своїми щирими друзями. Ви говорите лжу Гірак...
Богдан Сиверів
 
Повідомлення: 10
З нами з: 18 січня 2009, 14:50

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Доброслав » 17 квітня 2009, 14:32

"Богдан Сіверів" пише:
Почавши з малої брехні, віри вам ні в чому немає.

"Духовний розвиток", по якому в РПВ читаються лекції, напевно включає курс (який
Ви демонструєте як той, хто досягнув відповідного дна) перестановки білого і чорного, добра і зла.

Був би вдячний за уточення:
1) з якої малої брехні (о, яка чудова ваша мова волхвів!) я почав?

І якщо "віри мені немає" , то чому не тільки Ви вірите тим, хто явно заплямував себе брехнею ( див. напр.,хоча б http://ridnavira.org/rpv_2008dob.html ) і не вимагаєте публічного покаяння тих, хто став "недоторканими" за зраду варни, у якій находились?

"Богдан Сіверів" пише:
Ви, нешановний, чудово знаєте, що ця книга писалась на мові українській, бо як ви, так і я, давали свої зауваження до книги. Її, отець Богумир, відправляв усім кого вважав своїми щирими друзями.

Як легко Вам нападати, ображати, безпідставно звинувачувати людей, тим більше ховаючи себе під маскою "від" іншої особи (ось наслідок спілкування із Чорнобожою силою)! Закономірно - не є "шановними" ті, хто показує ваші справжні обличчя...

Тим, що в рукописі (електронна форма)я читав книгу "Рідна Віра. Наше щастя та перемога" я нігде не хвалився і не афішував. Мої зауваження до неї та остаточного варіанту я не бачив і не відповідаю за зміст написаного.
Книгу на московській чи українській мові "Рідна Віра. Наші духовні джерела" я не читав - і тому не можу знати, на якій мові вона писалась. Ваші обвинувачення, "волхвіський" сленг - "лжа" "брехня" тощо, інші Ваші дописи на цьому сайті говорять красномовно про мету Ваших дописів і проблеми із сприйняттям світу.Це закономірно.

Чомусь на сайті РПВ в переліку громад про ніякого пана Богдана Сіверова не йдеться. І я не пам'ятаю особистого спілкування із такою особою. Але, судячи по активності в інтернеті, (прошу дивитись дописи на форумі), які проявляються у агресивності до тих, хто шукає правду (видно школу!) - мені здається, що під іменем "Богдан Сіверів" ховається "характерний козак" з Хмельницька, котрий вже за наклепи, образу людей (яка відкрилась) мав зробити собі "харакірі" . ЧИ це нова його інкарнація?


"Богдан Сіверів" пише:
Ви говорите лжу Гірак...

Серйозне обвинувачення. Такі "перли" може видати тільки істинний праведник...
Вам на сайті РВ РПВ ніхто не заважає сказати правду. Ось і перенесіть, пане "Богдане", цю гілку на сайт РВ РПВ.
Хоча це буде скоріше монолог, бо все, що не відповідає тоталітарній стратегії цієї організації, не допускається на її форум.

Напевно варто взагалі переносити обговорення будь-якої організації на її сайт. Мета цього форуму- створювати. ТОму проблеми інших організацій краще обговорювати на їх гутірках. І буде видно чи організація у пошуку істини чи створена для інших цілей.
Доброслав
 
Повідомлення: 22
З нами з: 30 грудня 2008, 23:49
Звідки: Львів. Громада Рідної Віри "Червона Русь".

Re: Вийшла друком книга "Рідна Віра. Наші духовні джерела"

Повідомлення Molfar » 03 листопада 2009, 20:43

Ще одна книга Фантастики !
Molfar
 
Повідомлення: 12
З нами з: 03 листопада 2009, 20:33

Далі

Повернутись в Новини. Заходи та події.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron