«Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

У цьому розділі обговорюються питання шляху організацій (конфесій, громад) Рідної Віри Українців-Русинів: критерії, ознаки, відповідність Звичаю, практика та віровчення.

«Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

Повідомлення Доброслав » 02 грудня 2009, 21:08

У зв'язку з необхідністю відповіді дописувачам (особливо агресивним) у цей сайт та форум на деякі запитання про шлях Рідної Віри та відношення до цього очільників РВ РПВ - подаю свій лист, виставлений у квітні 2008 року на сайті http://www.ridnavira.org . Так як зараз не є можливим переглядати цей сайт ("взлам" сайту та постійні зараження вірусами, що не є дивним) - публікую лист на цьому форумі.
________________________________________________________________________

Лист Доброслава п.Богумиру Миколаєву, переданий йому 10.04.2008 року у м.Львові у присутності членів "Родового Вогнища Рідної Православної Віри", на який так і не отримано відповіді – ні усно, ні письмово. Це означає, що її і немає.


....................................... «Рідна Православна Віра»
.......... НеПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці у Рідній Вірі?


................................Шлях Слави і Неслави Рідній Вірі.
....Підміна (знищення) духовності українського народу керівниками «Рідної Православної Віри».


“Рідна Православна Віра”, вона ж “ДЦ («Духовний Центр») Рідної Православної Віри”,вона ж “ДЦ Родового Вогнища Рідної Православної Віри”… та її "найкращі із кращих" як приклад-засторога для послідовників.

.... Допоки ми не згадаємо, що оцінювати людей треба, як і наші предки – по їхніх вчинках, а не по словах – ми кружлятимемо у своїх пошуках. (Доброслав Гірак)
...“Релігя – послєднєє убєжіще негодяев”

.........................Як Дажбог оновлений народжується
.........................Так і Русич до світу Прави по Сварзі йде,
.........................Посвятою на коло вище піднімаючись
.........................В.Куровський. «Карби відання Покону Рода Всевишнього», карб 13

.........................Як Дажбог оновлений народжується
.........................Так і Русич до світу Прави по Сварзі йде,
......................... Із Славою на коло вище піднімаючись
.............................................Текст без підміни.


....Ця листівка, написана ввечері перед неочікуваним нашою громадою і мною (який готувався таємно) “ІІ Фестивалем” “Рідної Православної Віри” у Львові – є намаганням надати інформацію-пересторогу майбутнім послідовникам тих, хто почав потужно розвивати Рідну Віру, дуже багато зробив для її поширення – і, як виявилось, приніс отруйне “яблуко”- смертельні закладки в суть самої духовності нашого народу, присвоюючи собі здобутки всіх предків .

....Не всі мали змогу зрозуміти на початку шляху істинну мету їх діяльності – та й багато хто ще до сих пір упевнений у світлості хоча б деяких її керівників.

....Воістину – сир і мишоловка, створення лідера типу “найкращий баран” для заганяння стада на бойню,– наші сьогоденні реалії. Щодня ми бачимо, як хтось нам під шумок обіцянок із чудовими гаслами “Мір народам, земля крест’янам”, проповідуванням всесвітньої любові чи допомоги ближньому – організовує всесвітні криваві бойні і голодомори, зомбування і деградацію Людини, знищення Світу.

....І Тому пишу від імені живих і вже ні – тих, хто зазнаючи значних втрат працював на структуру ДЦ "Рідної Православної Віри" (прагнучи відродити духовність українського народу) і попікся, бо як виявилось – його праця використана, щоб зробити ( вже в чомусь так є) з "Рідної Православної Віри" систему кланової ієрархії, влади і збагачення її “керівників”.

....У час, коли Україна стала центром змагів за виживання не тільки Роду Українців, а багато в чому і людства – з’являються ті, хто завданням перед собою має заволодіти нашою, найдревнішою (принаймні, як уже визнано – однією з найдревніших) світовою духовною спадщиною – використавши її проти перш за все українського етносу.

....З’явились на перший погляд позитивні «духовні» угруповування, які декларують, що вони відновлюють спільноту слав’ян (Слов'ян) – Оріїв–Аріїв. Кому вигідно весь час прикручувати це слово до слова “Слов'яни”? Слав’яно–орійський фестиваль, слав’яно–орійська співдружність тощо,– звучить занадто часто у висловах деяких провідників.
....Один із них – В.Тулаєв зі своїм журналом “Атеней”. За (з) ним рухаються і керівники Рідної Православної Віри, де предківського нашого бачення щодня стає все менше і менше – якось нібито незамітно, тихенько – але неухильно і послідовно. Усі, хто це побачив і задає неугодні керівникам РПВ запитання,– викидаються з організації з “анафемою” і створенням відповідного “негативного” образу.

....Скільки їх і чому перестали бути серед наших побратимів-рідновірів? Хто в структурі “Рідної Православної Віри” залишився з тих, хто починав її розвиток у золоті часи довіри її керівникам?

....Алгоритм дій, які неухильно дотримується керівництво „Духовного Центру Родового Вогнища Рідної Православної Віри” (ця "Рідна Православна Віра" у діяльності РВ РПВ вже перестала бути нам рідна, православна і навіть вірою – залишилась лише релігійною системою тих, хто нас безпідставно запевняє, що несе "безперервну лінію духовності” українського народу) виглядає зараз так:

  - Дати якусь дозу правдивої інформації, достатню для притягнення необхідної кількості світлих людей, щоб створити кістяк організації, створити зареєстровані громади;

  - Паралельно створювати піраміду легального фінансового забезпечення організації;

  - „Внєдритись” у духовність українського народу вставками, які цю духовність перетворюють на конгломерат ідей, протилежних суті спадщини Предків;

  - Видати себе за носія цієї спадщини та привласнити „право” говорити від їх імені;

  - Радикально підмінити весь духовний світ українського народу своїми концепціями;

  - Зробити „вихід у пустиню” для ротації чи селектування членів організації – покірної маси, нещадно виводячи з її складу всіх, хто здатний критично мислити будь якими способами, а тим, хто має видатні (навіть далеко потенційні здібності – знайти „зоряну половинку”, через яку можна було б ефективно контролювати таких осіб;

  - Включити „послідовників” у систему фінансового збагачення (благо, що поле є);

  - Під виглядом проведення лекцій у Росії легалізувати допомогу звідти певних сил;

  - Видати достатню масу літератури зі спотвореною до максимальної протилежності й прийнятності шовіністичними Російським колами, щоб заполонити духовний простір країн;

  - Закрити доступ українському народу до справжніх духовних знань;

  - Перенести цю релігійно-ідеологічну систему в поле Слав’яно-Арійства, забезпечивши вільний доступ шовіністичним концепціям Росії на терени України;

  - Створення тотального зомбування цією концепцією всього населення України;

  - Винищення носіїв справжньої духовності,- українського народу.

  - Кінець українському етносу. Поле пусте.

....Втративши не тільки довір’я, але й звичайне людське обличчя – ті, хто прагнуть замінити духовність українського народу скалічено-обрізаною „Вірою-Відою” від імені наших Предків, та й ще створити розбрат у нашому народі – зараз є провідниками темряви й обману, заплямувавши себе повік. І нагле виставлення себе, як того, хто віщає „від імені Волхвів” і всіх предків-носіїв духовності нашого народу,- є облуда і святотатство, а перебування і чинення якихось дій (обрядів від імені нашого народу) на наших святих місцях,- свідомим страшним ЗЛОчином, наругою перед лицем Творця над нашими великими Пращурами.

.................Задаю питання п.Богумиру і тим, хто читає ці лекції.

На них ми врешті повинні отримати відповіді щоб знати, по якому шляху і куди штовхають нас керівники цієї організації:

1. В. Куровський і Б.Миколаїв стверджують, що вони є нащадками безперервної традиції (лінії) Волхвів – від Творця до сьогоднішніх днів. Тобто,- намісники Бога на землі. А звідси – український народ був придатком до цього (а не носієм знань, даних йому Творцем для передачі у своєму Роді). Це – система єгипетських жерців, які володіли таємними знаннями та управляли людьми і фараоном. Наш нарід,- має (зараз під руйнуванням духовності чужинцями все менше) у кожному частинку Світла Божеського. Усі разом ми,- і є його прояв, а не якісь маги чи пророки. Чи може п.Богумир відповісти своїм Родом, з повною відповідальністю за наслідки перед лицем Творця,- чи це істина, що такі роди існують, передали знання йому і п.Куровському, а самі п.Куровський і п. Богумир- не спотворили його?

2. В.Куровський неодноразово казав при багатьох свідках, що Рідна Віра українському народу не потрібна. Тоді хто ж тисячоліттями ніс наш звичай, обряди, хто до цього часу організовує Купала, Різдво, весілля, зустріч Весни і обжинки та інші духовні дії? Для чого він познущався над духовною спадщиною наших Предків?

3. п.Куровський на V Віче Православних Вогнищан, після його закінчення вчинив злочин шахрайства ,- підтасовку святої волі Віче. Пункти 10-12 самовільно! включені п.Куровським у рішення Віча. Їх не було в Резолюції, прийнятій Вічем ввечері 27-го жовтня!, які зачитувались перед всіма учасниками. Після офіційного закриття Віча, коли „опоненти” заспокоєні „словом честі” п. Куровського (який називає себе найдуховнішою людини України – Верховним Волхвом її), поїхали додому – він зібрав „приближених”(щоб було на кого списати якщо щось) і до священного рішення Віче додав тільки йому вигідні пункти, які є складовою частиною його стратегії для «підминання», спотворення і в кінцевому результаті знищення світогляду українського народу («Рідної Віри»), а як наслідок – і його самого:

– п.10. Визнати духовну сходовершу невід’ємним елементом єднання православних рідновірів. Розуміти духовну сходовершу як принцип передачі знань від духовного учителя до учня. (створююччи „піраміду” своєї ієрархії, що протирічить звичаєвості нашого народу);
– п.11. Визнати духовного учителя, у Колі Відаючих, першим серед рівних(ставить себе на вершині цієї піраміди);
– п.12. Підтвердити визнання Покону Рода Всевишнього основою, але не єдиним виразом Віри Предків (знищує на корню всю духовність нашого народу, від імені якого!!! він виступає (несучи буцімто неперервну лінію Волхвів. Це є шлях до загибелі нашого народу).

4. Чи дійсно,- В.Куровський позбавлений п. Г.Лозко та п.Добжанським посвяти, як духовної особи? Чи дійсно,- В.Куровський позбавлений п. С.Пашником, який надавав йому посвяту – цих посвят Рідновіра і духовного чину? І також Богумира Миколаєва, Ладу Куровську, Твердислава Філатова – духовного чину осіб, котрі зганьбили ім’я духовного провідника?
....Які причини цього, якщо це так?

5. Чому не було виконано, як і обіцяне п.Богумиром з п.Куровським V Віче Православних Вогнищан широке обговорення (зокрема в інтернеті) Статуту цієї організації та інших документів, прийняття які ініціювала частина представників громад?

6. Чому для протягення вигідних «керівництву» РПВ рішень V Віча Православних Вогнищан у той вирішальний для долі РВ РПВ п.Куровський і п.Богумир заборнили голосування усіх громад, а лише зареєстрованих, хоча в Статуті РВ РПВ від 30.03.2005 року нічого не сказано про те, що на Віче можуть бути” тільки зареєстровані громади”. На основі якого установчого документу було впроваджено це обмеження голосування?

7. Чому п.Богумир у своїй пропозиції на Віче пропонує зараховувати до «рідновірів» будь-кого за критерієм:

- визнання Статуту Родового Вогнища, прийняття символіки Рідної Православної Віри, вказівка приналежності до РПВ у назві Громади; (це може зробити будь-хто, не тільки українці, а й україножери);
- прийняття Шляху Віри-Віди Православної і Покону Рода Всевишнього як сконцентрованого але не єдиного виразу Віровчення; (як християни – прехрестився - відхрестився від носіїв духовності і,- нашого народу – і ти вже представник українського етносу і його духовності);
- прийняття ім’янаречення за обрядом Рідної Православної Віри; (Роздається всім, недостойним людям теж);
- посвячення Відаючих (волхвів, жерців, відунів і обрядодіїв) за обрядом Рідної Православної Віри (так само критерії суб'єктивні);
- визнання духовної сходоверші Відаючих прийнятої в Родовому Вогнищі; (щоб тримати владу п.Куровського);
- повноцінна участь в життєдіяльності Родового Вогнища (які є критерії – чи визначаються тільки одноосібно?).

8. Пропозиції Доброслава, хто може бути з іноземців рідновіром – через що він потрапив в немилість керівництву РВ РПВ (що тут протирічить духовності українців-русинів) :

– Визначитись з місцем українського народу серед слов'ян, визнати те, що українці – ті, хто проживає на землі своїх предків – володіє первинним благородством ( по Геродоту);
– Визначитись із вкладом кожного народу в духовну спадщину слов'ян;
– Признати українську мову як прямий нащадок руської мови., а московську мову,- як похідне від неї. Визначитись з різницями в термінах: русич-русин – і руський, Росія – і російський;
– Осудити Московію за наругу над мовою слов’ян - русичів на протязі останніх мінімум 300 років (Валуєвський указ тощо);
– Визначитись з колом і пріоритетами слов'янських братніх народів;
- Признання відмінностей від слов'ян тюрко-угрів, хазарів та інших. Визначення рельне співвідношення слов'янського народу до інших у Росії. Визнання Росії як Московією,- назва цього державного утвору дана нашими шановними предками.;
- Визначити, що Російська Федерація, як офіційний правонаступник СССР – відповідальна за всі злочини проти слов'янських народів (України, Чехії, Польщі та ін.) бувшим СССР. Подати позов до неї за ці злочини.
- Пріоритет слов'янської єдності над шовінізмом, передусім московським.
- Проведення не менше %? обряду на українській мові (древньоукраїнській, сербохорватські ???) мові.
- Признання України (та інших народів – не Московії),- як центру духовного й організаційного слов'ян принаймні за останні 1500 років, українського народу як єдиного спадкоємця назви РУСЬ, центр якої був географічно в Києві, столиці України, мова руська була мовою наших предків і є мовою найближчою нам, тим – хто цю мову ніс у поколіннях.

9. Яка причина розколу в „Рідній Православній Вірі”?
....Які підстави мав п.С,Пашник назвавши вищеназваних осіб „Віровідступниками”, які зрадили Віру Предків?

10. Яке місце у цьому розколі відігравало загравання з крішноїзмом та московитами?

11. Чому був «знятий» духовний чин «Волхва» (згідно з ієрархією у РРВ РПВ) з одного наших побратимів після того, як він висловив сумнів у ПраВедності п.В.Кувського? Він втратив дуже багато, працюючи на організацію, ще й купив будинок для РВ РПВ на ім'я п.В.Куровського… Казка про якихось припадочних жінок не витримує ніякої перевірки. Чому, коли суд призначив повернути п.Велеславу будинок, п.Куровський виторгував собі 2500 гривень за витрати? Які це були витрати?

12. Чому пані Елла Вільгельмівна Якимів (яку називають «Відаюча Мати Роду» Лада згідно ієрархії РВ РПВ) є Відаючою матірю Роду? Якого це Роду? Нашого Роду Українців? Зроду не було в українця, який є прикладом найвищої спорідненості з духом народу, такого призвіща й імені. Чи всі українці у Роді цієї пані і п.Куровського, хоча б за 3-4 покоління?

13. Хто такий волхв Любомудр (п.Вільгельм, батько «Відаючої Матері Роду»? За які його заслуги перед Родом українців Русинів він возводиться до рангу «святих»?
....Тобто,- чи можуть ці особи бути духовними очільниками Роду Українців?

14. Чому п.Куровський є „Верховним Волхвом Руси-України”? Адже є і „Верховна Волхвиня” тої самої держави Г.Лозко тощо. Чому не організації, якої він є керівник?

15. З якою метою «Відаюча Мати Роду» Лада (пані Елла Вільгельмівна Якимів) намагалась зруйнувати декілька сімей сповідників Рідної Православної Віри, які свято вірили „її мудрості і авторитету” і реально проводила дії недостойні навіть шудрі в цьому напрямку ?
Наприклад,- розлучити мого побратима із дружиною (у них є дитина), яку планувалось видати заміж за п.Доброслава Гірака, побратима мого – поєднати з пані з іншої громади РПВ, а чоловіка її (теж розірвати і цей шлюб),- ще з іншою пані. Чи не є це верх цинізму і намагання створити ситуацію, коли „підсовують ”потріібних для справи” дружин, як здавна ведеться в одного народу для контролю над людьми? Чи не продовженням цього є стратегія і акції „зоряні половинки” в „РВ РПВ”?

16. Усіх тих, хто працював щиро задля відновлення духовності нашого народу, багато чим пожертвував для розвитку організації – при намаганні виправити негаразди в ній – були відсунуті теж під гаслом “розстанемося друзями”. Плодами їх праці – користаються для особистої наживи (особливо для майбутніх кроків) керівники цієї організації. Духовність українського народу, як виявилось – це тільки засіб для створення своєї піраміди “учнівства” (працівників на систему панства Куровських). п.Куровський усім, хто не згодний з ним – „показує на двері” і пропонує створити свою конфесію (організацію), натякаючи на свій приклад. Що ж, „учні” повинні бути дійсно подібні на „вчителя”.

17. Хто створив організацію „Рідна Православна Віра” і де ці люди? Якщо вони не в організації – то чому? Як мені відомо, створили і зареєстрували її зовсім ініші люди, а п.В.Куровський вчинив відповідно його духовності, привласнивши собі організацію, печатку і статутні документи. Це так чи ні?
....Якщо не створив її В.Куровський,- то чи є ознакою духовної людини присвоювати собі працю інших, видаючи її за свою?

18. Яке відношення мають лекції представників організації – подвійної піраміди під назвою „Рідна Православна Віра” і „Родосвєт” до Білих Хорватів?

19. Чому лекції якихось осіб для десятка випадкових слухачів у РВ РПВ називаються „Фестивалем” а, наприклад, не „всенародним святом” „пришестям мудреців” чи якось гучніше? (У енциклопедїі визначення: "ФЕСТИВАЛЬ – (франц. festival – від лат. festivus – святковий), масове свято, показ (огляд) досягнень музичного, театрального, естрадного, циркового або кіномистецтва. Фестивалі бувають національні й міжнародні.") Чи це не є характерною ознакою керівників цієї організації – манія величі? Чи може бути довіра у світоглядних моментах при такому перебільшенні та підміні понять навіть у таких речах?

20. Чи дотримується „Карбів” п.Куровський та п.Куровська, п.Миколаїв, п.Філатов, більш святошанобливо ніж інші, як і повинен „перший серед рівних”, подаючи приклад іншим?

21. Чому засівається Україна російськомовними книжками (гроші вже ж є на видачу книг)?
....Чи це не свідома підготовка 5-колони росіян в Україні. Бо чітко ясно – що ті, хто має намір робити громаду, як і ті, хто членами громади стане - будуть відповідно змінювати свій світогляд і читати обряди на мові , яка впроваджується у рідновірське духовне поле України РВ РПВ.
Приєднані файли
nePawo_neSlawni_Zlochynci_u_Ridnij_Wiri.rar
(15 Кб) Завантажено 1017 разів
Доброслав
 
Повідомлення: 22
З нами з: 30 грудня 2008, 23:49
Звідки: Львів. Громада Рідної Віри "Червона Русь".

Re: «Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

Повідомлення Ктулху Великий » 03 грудня 2009, 15:11

Куревському мабуть не вистачило сміливості признатися у відвертій брехні...

Пане Куревський, вам нокаут! Відгукніться, інакше Вас дискваліфікуємо! 1:0, веде Доброслав. Глядачі будуть ЗАДОволені, шоу обіцяє бути цікавим.
(Ктулху Великий, вісник Р'Лайху, спортивний репортер)
Ктулху Великий
 
Повідомлення: 2
З нами з: 03 грудня 2009, 15:00

Re: «Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

Повідомлення Орест » 13 грудня 2009, 13:47

По вказаному питанню вдалось знайти ось такий текст в І-неті:
http://www.slavyanin.info/node/58?page=0,13

С Богами в Триглаве

ВОЛОДИМИРЪ (КУРОВСКИЙ Владимир Витальевич),
Верховный Волхв Родового Вогнища Родной Православной Веры, г. Киев.
из журнала "Ведическая Культура"

"...
13. Карб ведания Посвящения

Как Дажьбог обновлённый рождается,
Так и Русич к миру Прави по Сварге идёт,
Посвящением на Коло (круг) выше восходя.

Толкование

Ведайте, Украинцы-Русичи! Родные Боги, что принесли Славяно-Арийскому Роду Покон ведания Прави, осенили Им Праотцов наших, дав начало Родам, что несут людям мудрость Божью. Сие было первым Посвящением Рода нашего - Посвящение Рождением. Нам заповедано другие Роды обучать и Светом Рода Всевышнего мир озарять. Праотцы мудрость эту предвечную Отцам переда ли и людей жить по Прави научили. Это Они заповедали Русичам беречь Покон и Род свой в чистоте духовной и телесной, чтоб Боги могли к людям при Посвящении приходить и Мудрости Рода обучать, Духом Божественным Рода Всевышнего осеняя.

Каждый человек, приходящий в мир Яви, от рождения принадлежит к определённой варне. Но для того, чтобы его люди приняли и варну его признали, он должен пройти ряд испытаний и Святых Таинств Посвящения. Посвящение - это познание человеком сути своей, открытие в себе миров невидимых и Силы Несказанной, которых он раньше «ведать не ведал» и «видеть не видел». Посвящение - это переход человека из одного состояния в другое. Имеются Посвящения, которые переводят человека из одного возраста в другой, а имеются те, которые человека в его варне утверждают.

Человек на каждом уровне своего развития является разным и не всегда может сам перейти из одно го состояния в другое. Для того, чтобы осуществить этот переход, нужно умереть в старом и родиться в новом качестве. Так, человек рождается ребёнком, наступает время - и он умирает как ребёнок, чтоб родиться юношей, после чего - умирает как юноша и рождается мужчиной.

Свет Ведогня Сознания человека развивается значительно медленнее, чем тело, и развитие это в течение многих жизней телесных происходит. В каждой жизни Творческая Сила Души увеличивается и осознании Прави утверждается. От того Душа человека - является его личным Древом Рода, в котором Древо вечно, а листья - тленны. Тела человеческие - это листья новые, которые растут и опадают, само же Древо с каждым разом увеличивается. Но чтоб Древо Рода Души человеческой вечным было, нужно, чтоб в основе его Алатырь-камень из Покона ведания Прави был создан и Ведогонь Сознания на нём пылал постоянно.

Так растёт Суть Человека. В развитии том - пери оды разные есть, которые через смерть преодолеваются. Так, через переживание многих смертей - безсмертие обретается. Другого пути нет, если человек хочет ЧЕЛОВЕКОМ стать, ибо мы есть Род Божий, живущий в мире Яви.

Надобно знать, что Посвящение ещё и экзаменом является. Каждый человек, пройдя Посвящение, общине доказать должен, что он достоин уровня, на который претендует, что можно возложить на него обязанности определённые, ибо владеет он Знанием и Умением.
Не пройдя Обряда Посвящения (независимо от возраста) человек остаётся ребёнком. Без Посвящения Божественного люди - суть навичи (не рождённые, зомби), рабы и нелюди. Тот, кто пришёл в этот мир через лоно матери, является навичем (с Навью связанным), пока не прошёл надлежащих Посвящений - возрастных и варновых. И никогда варна не признает непосвящённого в неё, если он способность свою не докажет, право своё - Делом Жизни не подтвердив.

В силу того, что человек состоит из Тела, Души и имеет в себе Божественное Сознание (Дух), он отличается от всех других существ. Как Трисветлый Род - Наивысшее Сознание Вселенной, так и сознание Рода человеческого на Земле - наивысшее. Род Всевышний в себе определённые уровни познания действительности имеет, по которым человека ведёт. Поэтому, когда человек уровня определённого или периода в жизни своей достигает, он должен быть готов сущностно измениться, пройдя Посвящение, чтоб подняться на высшую ступень к Свету всемилостивого Рода. Когда и как Посвящения проводить - Волхвы ведают.

Главных Посвящений - восемь. Первое Посвящение - Имянаречение, его проводит Волхв в период с 9-го до 40-го дня от роду. Второе Посвящение проводится для мальчиков в три года, для девочек - в пять лет. Третье — в семь лет. Четвертое — в 13-15 лет. Пятое - Посвящение в Варну, проводится в 18-21 год. Шестое - освещение Семейного Союза. Седьмое - рождение детей. Восьмое - рождение внуков. Есть ещё одно - достойное принятие смерти, но оно больше относится к иному миру.

Каждое Посвящение - это экзамен, проверка готовности человека занять то место в обществе, на которое он претендует. После Посвящения человек получает высшее качество, силу и возможности, своё значение в Роде повышая. Так, благодаря ряду Посвящений, упорядочивается Род земной Русичей.

Только пройдя через смерть, человек способен переродиться и достичь высшего качества. В итоге, во время Посвящения он обменивает большое количество телесных смертей на одно безсмертие Духа. Смерть устраняет любые ограничения и границы, поэтому она необходима, чтоб преодолеть ограничения возраста или варны.

Каждое Посвящение происходит в свой день и час, когда Небесные Врата отворяются и на Землю нисходят Родные Боги и Светлые Предки. Во время таинства они освящают новоприведёного через проводников Духа - Волхвов велимудрых. Таким образом, каждый Русич соединяется с Духом Солнца, и как Дажьбог живет, умирает и вновь рождается. Не пройдя надлежащих посвящений, человек не может считаться полноправным членом общества и не может считаться Русичем или Русинкой.
Посвящения проводятся в уединённом месте, без посторонних людей. Перед Посвящением, волхв проводит испытание того, кто стремится его пройти. Это испытание часто граничит со смертью. Во время Посвящения - освящаемый сливается в своих действиях с Богами, повторяя их путь смерти и рождения, обретая Вечность Души.

Ведайте, Русичи: Душа человека, который не проходил посвящений - смертна! Она не закреплена Посвящением в своём подобии Божьем, Духом не вышколена! Потому может быть раздавлена и растворена Навью. Посвящение нельзя заслужить либо добиться его, нужно жить праведно, чтоб обрести качества, которые сами вынудят испытать себя в Посвящении.
Посвящение обязывает человека жить в соответствии с правилами своей варны, которые в Поконе Рода и в заповедях Предков изложены. От них его права и положение зависят. Когда человек обычай нарушает, то варною своей он осуждается и из неё исключён быть может.

Переход из одной варны в другую возможен только в результате большого труда над собой в течение всей жизни. Редко у кого бывает переход мгновенный, под воздействием Силы Божьей, которая обезпечивает внутреннее превращение человека и его скачок в духовном росте. Мгновенное превращение доступно лишь тем, кто, готовясь к нему, терпеливо накапливал Духовное Знание, способность и веру в это превращение.

Для внешнего превращения часто Духовный На ставник или Учитель нужен, который ведёт за собой, собственным примером необходимые умения и способ восприятия жизни утверждая.

Ведайте, что к каждому Посвящению нужно готовиться, учиться и совершенствоваться, ибо Посвящение в варну - является «вторым рождением», после которого человек находит своё место в Роде. Поэтому Духовный Учитель (Волхв) является вторым отцом - человеком, который подготовил «второе рождение». Благодаря многочисленным Посвящениям создаётся могучее средство для выживания и развития Рода. Ведь, благодаря Посвящениям, происходит Его самоорганизация и упорядочивание.
..."

Чи справді має місце підміна змісту цього карбу?
Орест
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 грудня 2009, 12:39

Re: «Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

Повідомлення Доброслав » 17 грудня 2009, 01:17

Приведена Вами цитата видає з головою те, що "посвята" потрібна лише тим, хто "посвячує" .
Вона нічим не відрізняється від "посвяти" Аделаджіо чи подібних”святителів".
Хіба що сумою, яку запрошує «святитель» і вірусом, який запускається у душу людини.

Від спокуси створити (або використати древні духовні системи) релігію, щоб бути супербагатим – втримаються лише ті, хто не досяжний для такої спокуси.

Шулера, що видають себе за новітніх Спасителів, ведучи родовід від "Роду Всевишнього" – наочний приклад цього.
Якщо весь Божеський Рід такий, якими є подібні лжесвятителі, що декларують спадкову лінію Божеського Роду - то це не наш Рід.
Не є Рід Українців-Русинів.

А якщо шудрі беруться грати роль брахманів - вони не знають, що таке Карма.
Її вже не продаш комусь і не підкупиш. І не скинеш на когось.
І ніякою посвятою від "Пєті"" чи "Володі" її не задобриш.

Розуміння цього - є початком шляху Слави.
Доброслав
 
Повідомлення: 22
З нами з: 30 грудня 2008, 23:49
Звідки: Львів. Громада Рідної Віри "Червона Русь".

Re: «Рідна Православна Віра» - неПраво– і неСлавні» ЗЛОчинці...

Повідомлення Орест » 19 грудня 2009, 14:07

То як же правильно звучить цей та інші карби, та їх
правильне тлумачення?
Орест
 
Повідомлення: 2
З нами з: 13 грудня 2009, 12:39

КУРОВСЬКИЙ - ХТО ВІН?

Повідомлення Анатолій » 02 вересня 2012, 17:48

Панове!
Хочу дати деякі пояснення стосовно особи пана Куровського.
1. Реєструвалася його громада у м. Києві. Мене особисто просили надати юридичну адресу для цієї громади. Але я в Куровськрму побачив певну чорноту і тому відмовив їм у цьому. Після моєї відмови зі мною побили горшки, аде вже за рік, як побачили в п. Куровському певну нахабність та зажерливість, його хотіли вигнати з громади. Але п. Куровський, викравши печатку та статут і не віддавши їх громаді, злочинно "закріпив" громаду за собою.
2. Щодо особи самого Куровського, то він зверхньо пояснював мені, що його прізвище походить від ХУРИТІВ. Я ж йому особисто сказав, що бог шельму мітить, і його прізвище походить від давньоукраїнського слова "КУР", що означає, вибачайте "член", аналогом є українське слово "курва", тобто та, що поважає член. Про свою другу дружину матір Ладу, а точніше Елу Вільгельмівну, то він казав, що то тільки пристрасть батьків до моди. А я сказав - невже це мода на жидівство?
3. Що Куровський є носієм ЧОРНОТИ говорить такий факт - Я у своїй духовній діяльності надаю певну ініціацію у Вищі Я. У свій час я надав таку ініціацію другому автору книги "Крір - бойове мистецтво українських характерників". Його ім"я і обличчя можете побачити на палітурці книги. Так от, ця людина, спілкуючись у медитації з Вищими Я, отримала медитативний візит від рептилоїдів - диявольської раси, що сьогодні контролює Землю і людей на ній. Виявилося, що рептилоїдам потрібні бойовики (співавтор має звання майстра спорту з рукопашного бою) і на запитання чи можуть вони розповісти хто з ними вже співпрацює, отримав відповідь - співпрацює Куровський у званні сержанта. Той хлопець не знав що то за особа Куровський і прийшов запитати у мене. Я розповів і зрозумів, що мене утримало від співпраці з ним. Ну а ви мабуть знаєте, що Куровський у 1999 році став переможцем змагань з українського рукопашу. Тобто, бойовик він вже підготовлений і працює відомо на кого.
Таким чином, панове, ми маємо те, що маємо.... Важливо про це знати і не приховувати - що я і роблю!
З повагою, Анатолій
Анатолій
 
Повідомлення: 2
З нами з: 02 вересня 2012, 17:23


Повернутись в Що об`єднує чи роз`єднує рідновірів? Питання міжконфесійного зближення.

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron